O nás

Naše společnost

Historie & Firemní kultůra

Firma Atomicon s.r.o. byla založena v roce 2003 jako subjekt, zabývající se tvorbou webových prezentací a reklamní činností. Od roku 2014 se věnujeme výhradně mapovým službám pro veřejný sektor.

Provádíme sběr dat, pasportizaci obecního majetku, GPS měření, přípravou podkladů pro dotace jak národní, tak dotace EU. Také vyřizujeme dotační žádosti na výzvu Efekt.

Vyvinuli jsme vlastní webovou mapovou aplikaci jako podpůrný nástroj pro řízení obce a zjednodušení evidence obecního majetku.

Za poslední čtyři roky jsme navázali úspěšnou spolupráci s více než padesáti obcemi na Moravě a Slezsku. Klademe důraz na individuální a vstřícný přístup. Proto se s námi podle slov našich zákazníků ... „dobře dělá“.

Ozvěte se nám a ověřte si, že nekecáme. Těšíme se na spolupráci.

Tým firmy Atomicon.


Photo

Kdo jsme

Jsme odborníci v oboru Geoinformatika.

Poskytujeme širokou škálu služeb od sběru a získávání dat, jejich zpracování a prezentaci, po praktické využití v oblasti řízení obce. Tvoříme podklady pro dotace a podáváme dotační žádosti. Naším želízkem v ohni je mapová aplikace GisAdmin, kterou jsme vyvíjeli ve spolupráci s našimi klienty, abychom dosáhli maximální využitelnosti v běžné praxi..

naše cesta

Jak to vlastně bylo

2013

Nápad

Budoucí členové našeho týmu se dostali do kontaktu s problematikou řízení obce. Rozhodli jsme se, že to jde i lépe a radostněji. Chtěli jsme to udělat jinak.

2013

Vývoj

Během roku jsme dali dohromady tým, nápady hodili na papír, začali studovat problematiku a pak konečně programovat.

2014

První zákazník

První zákazník, kterého jsme si sami našli. Šikovný pan starosta, který pro svou obec dělá první poslední. S ním jsme prošli naše první sběry dat, ostré zpracování, první výstupy ze systému a první požadavky na funkce, které náš systém neuměl.
Díky, Líšnice!

2017

Prvních 70 zákazníků!

Našich služeb využilo už sedmdesát obcí na Moravě, Slezsku a pár i v Česku. (Zatím jste pro nás trochu z ruky ;-) - ale snad se to brzy změní!) Začínáme programovat GISAdminII.

2018

GISadmin II

Spouštíme novou verzi naší mapové aplikace a útočíme na první stovku zákazníků.
Těšíme se na Vás!