Slider

UV zářeníJsme rádi, že Vám po téměř tříletém vývoji můžeme představit vlastní produkty řady UV dezinfekce. Výrobky prošly certifikací, splňují platné evropské normy CE. Byly testovány na účinnost v chemické a mikrobiologické zkušební laboratoři. Používáme výhradně kvalitní výbojky od výrobce Phillips řady TUV. Volíme vždy spolehlivé materiály a precizní zpracování. Proto můžeme zaručit dezinfekční účinnost našich zářičů 99.9 %.

UVC sterilizace je zcela ekologická varianta dezinfekce. Při jejím použití nevzniká žádná zbytková chemie nebo emise.

uv vzduch

 Vzduch: dezinfekce vzduchu za přítomnosti osob.

Zařízení o velikosti stolního počítače je naprosto bezpečné svému okolí. Nevyzařuje UVC vně schrány. Spolehlivě vyčistí místnost do 75m3 v čase do 1 hodiny. (Efektivní využití je v místnostech do 100m3. Pro větší objemy doporučujeme pořízení dalšího přístroje.) Ničí bakterie, viry, mikroby. Zabraňuje množení plísní, kvasinek a roztočů. Vhodné pro alergiky - možnost osazení HEPA filtrem. Zařízení má tichý provoz, vytváří příjemné proudění vzduchu v místnosti, jako by jste byli venku.

Použití: v čekárnách u lékařů, na úřadech, školy, školky, v kosmetických salonech, open office, v restauracích. Možné je i domácí užití pro lidi se sníženou imunitou, alergiemi, astmatem apod. a mnohé další.

Instalace: Na zem ideálně alespoň 1m od rohu místnosti, případně na zeď.

 

Voda: účinná dezinfekce vody přímo u Vás doma.

Zařízení dezinfikuje vodu proudící kolem UV lamp uvnitř přístroje. Jednoduše se instaluje přímo na vodovodní potrubí. Ničí bakterie a viry, zabraňuje množení sinic, řas a ostatních vodních organismů.

Použití: Vodovodní potrubí v domech, na chatách, bazény, vířivky. Při správném použití prokázaná účinnost dovoluje snížit množství bazénové chemie až o 80 %.

Instalace: Na vodovodní řad, za filtrační jednotku bazénu či vířivky.

uv voda, ovladaci panel

 

Povrchy: Dezinfekce vzduchu a povrchů za nepřítomnosti osob.

Zařízení je skvělým pomocníkem všude, kde je vyžadována vysoká úroveň hygieny a zároveň jdou zajistit podmínky pro přímou dezinfekci. Bezpečně ničí bakterie a viry včetně těch, které jsou rezistentní vůči chemii. Nezvratně poškozuje veškeré vyšší organismy a zabraňuje jejich množení. Dochází tedy k sekundárnímu vymizení. Nejsou žádné vedlejší produkty. Není nutné čekat, až se vyvětrá, jako po aplikaci chemie. Zařízení je osazeno bezpečnostními prvky, aby nedošlo k zasažení osoby či zvířete UVC zářením. Doba působení závisí na vyžadovaném stupni hygieny.

Použití: Potravinářské provozy, instalace do výrobních linek pro dezinfekci produktů nebo jejich částí, operační sály, závodní kuchyně, restaurace a mnohé další.

Instalace: Závěs pod strop, montáž na zeď, mobilní stojan.