Slider

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI
dovolujeme si Vám představit realizační středisko společnosti Atomicon. Disponujeme schopným týmem techniků se zkušenostmi z elektromontáží z ČR i celé Evropy a Ruské Federace. Podíleli jsme se na realizacích projektů od velikosti bytových jednotek, rodinných domků, veřejného osvětlení přes instalace výrobních či logistických technologií, po měření a regulaci procesů včetně nejmodernějších paroplynových elektráren.

V současnosti pracujeme na projektech jak pro soukromý sektor tak pro města a obce. Rádi bychom Vám nabídli naše služby.

Za realizační tým firmy Atomicon,
Bc. Ondřej Kubíček
provozní ředitel

Pasportizace, terénní měření

Vlastnictví aktualizovaného pasportu je základní potřebou a povinností každého správce majetku. Pasport je standardizovaný dokument, který zachycuje stavebně technický stav majetku.

GIS Admin

Námi vyvíjená modulární webová aplikace pro správce majetku. Při její tvorbě jsme vycházeli z reálných potřeb a přání našich zákazníků. Naše aplikace je pro uživatele velice jednoduchá.

Elektro-montážní činnost

revize v elektrotechnice E1A a E2A kompletní elektroinstalační práce a servis v domácnostech vč. návrhu a dokumentace elektromontáže v průmyslu, přípravu a zapojení technologie měření a regulace

Montáž a servis kotlů

Servis provádíme převážně na Blanensku, Vyškov, Prostějov,
Brno a okolí.
montáž, údržba a servis
pozáruční servis
analýza spalin a měření CO